Flying is fun

Eden 6 - Your new XC-Experience

Eden 6
LTF/EN-B

Your new XC-Experience

Maximální výkon spojený s vysokou mírou pasivní bezpečnosti. Díky špičkové technologii vyztužení náběžné hrany nabízí EDEN 6 extrémně vysoký XC potenciál v EN B kategorii.

Outback - Všestranný kluzák pro Hike & Fly nadšence.

Outback
LTF/EN-B

Všestranný kluzák pro Hike & Fly nadšence.

Outback je nejlehčí padákový kluzák v naší nabídce. Snadné točení v termice pro středně zkušeného pilota. Skvěle ovladatelný a lehký pro hike&fly pilota. Rychlé a dynamické křídlo pro experta.

Elan 2 - Mise „Fly In Peace (létej v pohodě)“ opět jednou splněna

Elan 2
LTF/EN-C

Mise „Fly In Peace (létej v pohodě)“ opět jednou splněna

Elan 2 je pokračovatelem filosofie prvního Elanu. Vynikající klouzavost a sportovní charakter. Skvělý kluzák pro tvé nejhodnotnější XC lety v pohodovém stylu.

Pasha 6 - Sdílej zážitky z létání

Pasha 6
LTF/EN-B

Sdílej zážitky z létání

Paša 6 je navržen pro piloty, pro které je výkonný tandemový kluzák denní pracovní nástroj. Paša 6 plně uspokojí tvé požadavky a zároveň nabídne skvělý XC potenciál.

Novinky & Události

Testováno Ziadem Bassilem

Testováno Ziadem Bassilem

Trh s padákovými kluzáky se nezadržitelně rozrůstá a každý měsíc se objeví nové kluzáky v různých kategoriích. Kluzáky jsou stále kvalitnější, přičemž jen málokteré z nich si mohou dovolit byť i tu sebemenší chybku. Mým úkolem (tester kluzáků) je takovéto chyby odhalit. Abych to náhodou neměl jednoduché, snaží se výrobci vymazlit své zázračné létající koberce k dokonalosti.

Elan 2 tested by Thermik magazine

Elan 2 tested by Thermik magazine

Test pilot: Franz Sailer. The second generation of the Elan: more power. Responsiveness with performance. The Elan 1 impressed wit ...

FLY IN PEACE

Writer - muze psat, a odesilat ke schvaleni, ale vlastni zmeny nevypublikuje.

notifikace o odeslani zmeny ke schvaleni, dostanou ti kteri se k ni prihlasi.

 

 

Trulli
Fig.1 - Trulli, Puglia, Italy.